Загружаю...

Партнерам

Переробникам  (ягоди та споживачам пюре)


Farm-4-you запрошує до співпраці переробників ягідної продукції. Ми пропонуємо високоякісну ягоду малини в 2018 році та порічку, смородину в 2019 році, що вирощену на власних ягідних насадженнях. Ягода може пакуватися в пластикові контейнери 2-5кг. Це дозволяє уникнути стиснення ягід та зберегти їх товарний вигляд. Після збору та пакування ягоди охолоджують до температури близько +5 градусів Цельсія. Охолодження дозволяє зупинити процеси перезрівання ягід та виділення соку, а тому період переробки може бути відтермінований до 3 діб (малина) та до 40 діб (порічка) з урахуванням 1-2 днів від моменту збору ягід та їх довезення на виробництво.

Додатково, за попереднім замовленням, ми можемо організувати прийом у населення сезонних фруктів та ягід (вишня, смородина, слива, тощо) у середньому та великому о'бємі. 

Farm-4-you пропонує виробникам пюре малини з 2018 року та порічки з 2019. Пюре виробляється впродовж 3-4 годин після збору ягоди. Попередньо перед перетиранням ягоди на пюре вона перебирається на предмет наявності квітконосів, листя та нестиглих\перестиглих ягід. Після подальшої промивки ягода підігрівається (45-65 град С) до початку виділення соку та протирається для відділення кісточок та плодоніжок (порічка). Отримане пюре охолоджується та видається зі складу замовнику. За попереднім замовленням, перед пакуванням до отриманого продукту може бути доданий цукор, та інші необхідні складові на вимогу замовника. При необхідності пюре може бути заморожене до температури -22 град С.  Продукція фасується в тару замовника.  Все виробництво сертифіковано. На вимогу видається сертифікат відповідності на ягідне пюре. 

 

 Реалізаторам свіжої ягоди малини (малий та великий опт)


Farm-4-you  запрошує до співпраці на гнучких умовах реалізаторів малини з міст Борисполя, Києва та Київської області в період її плодоношення (з кінця липня  до листопаду). Продукція за вимогою може бути розфасована в пластикові ящики (насипом), або в пластикові лотки (0,5 та 1 кг). Під час збирання ягода сортується за сортом, фракцією та за ступенем стиглості. Кожен лоток містить наліпку із зазначенням сорту, дати збирання, та адреси ділянки на якій вирощена ягода. Після збору та пакування ягоди охолоджують до температури близько +5 градусів Цельсія. Охолодження дозволяє зупинити процеси перезрівання ягід, а тому кінцевий споживач може їх споживати до 3 діб (малина) та до 40 діб (порічка) з урахуванням 1-2 днів від моменту збору ягід та їх продажу кінцевому споживачу.

 

Саджанці 


Farm-4-you  в 2018 році планує реалізовувати саджанці малини Полана (4-6 тис.шт) та Зеви (2-3 тис.шт). Відвантаження саджанців можливе з середини жовтня 2018 року. Перед відвантаження всі саджанці калібруються за класами та якість, їх коріння обробляється вологовтримуючою суспензією. Детальніше про сорти та технології їх вирощування можна прочитати в нашому блозі.

  • 100% Виконання  замовленьГАРАНТОВАНО
  • Доставка В Київ та область
  • Гнучка система знижок нашим партнерам
  • Замовляйте+380 66 287 3010